ANKARA ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT;

Sigortalı, Asansörlü, Evden Eve Nakliyat-Taşımacılık ve Depolama

Ankara'daki Binlerce Müşteri Evden Eve Nakliyat'ta Bizleri Tercih Etti. Sizlerde ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT Ayrıcalıklar Dünyasına Katılın, Bir çok Avantajlardan Yararlanmanın Keyfini Çıkarın.

/Evden%20Eve%20Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT Ankara Şehir içi ve Şehirler Arası Türkiye'nin her bölgesine kaliteli, uygun ve güvenilir Evden Eve Nakliyat.
/Ücretsiz%20Ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz
ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT Evden Eve Nakliyat öncesi planlı ve programlı çalışma yapılabilmesi için Ücretsiz Ekspertiz desteği.
/Şehirler%20Arası%20Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT Ankara'dan Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat öz-mal araçlarımızla sigortalı ve hasarsız taşımacılık.
/Şehir%20içi%20Nakliyat
Şehir içi Nakliyat
ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT Ankara Şehir içi Evden Eve Nakliyat taşımacılığında modern yöntemler, tecrübeli personel ve güvenli taşıma.

ANKARA ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Ankara'da expertizli, sigortalı ve asansörlü evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı ve eşya depolaması yapan firma yada evden eve nakliyecileri arayanlar? Doğru adrestesiniz. Firmamız Ankara şehir içi ve şehirler arası yapılacak olan evden eve nakliyat işlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur. ÖZ-ŞAHİN NAKLİYAT sizlere Ankara ev taşıma işleri için özel tasarlanmış her ölçü ve hacimlerde yeni kasa araçları, Teleskopik araç içi taşınabilen ayarlanabilir eşya taşıma asansörleri, Hijyenik patpat naylon sarma ambalajlama malzemeleri, Kıyafetler için için özel yapılmış seyyar askılık dolapları, Büyüklü küçüklü kırılmaya müsait eşyalarınız için özel üretilmiş kolili kutular, İşinde profesyonel uzman marangozlar ve taşıma elemanları ile sizlere kaliteli ekonomik uygun fiyatlar sunmakla birlikte, Sigorta ve kaskolu taşıma, eşya depoları, Ankara şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde asansörle ev taşıma faaliyetleri sunulmaktadır. 

Yorumlar   

#5 Hulusi A. 28-10-2021 10:14
⭐⭐⭐⭐⭐
Öz-Şahin Nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Ankara içinde, evden eve nakliyat işlerimizi gerçekleştirdiler. İnanılmaz pratik, hızlı ve özenli bir şekilde, öncesinde anlaştığımız koşullara uygun olarak eşyalarımızı taşıdılar. Eşyalarımızın hiçbiri zarar görmedi. Taşınma sırasında demonte edilen eşyalarımız, diğer eve geçtiğimizde aynı şekilde monte edildi. Tüm bu süreç boyunca öyle hızlı hareket ettiler ki öğle saatlerinde taşıma işi bitmişti ve biz eşyalarımızı yerleştirmeye başlayabildik. Çalışanların iletişimi çok güçlüydü. Her türlü ricamızı karşıladılar. Sundukları hizmetten çok memnun kaldık. Nakliye hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyoruz.
Alıntı
#4 Özdemir baris 21-06-2021 21:08
⭐⭐⭐⭐⭐
Öncelikle çok güleryüzlü ve anlayişli bir ekiple gelip tasima islemini başarı ile gerçekleştirdikleri için hepsini ayrı ayrı teşekkür ederim eşyam da herhangi bir sıkıntı çizik kırık dökük dahi olmadı olmadı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum Tekrar tekrar hepsine teşekkür ederim
Alıntı
#3 Neriman Z. 30-04-2021 12:24
⭐⭐⭐⭐⭐
Öncelikle Ankara Öz-Şahin Nakliyat'a çok teşekkür ederiz. Ankara İstanbul Arası Evden Eve Nakliye işimizle ilgili konuşmuş olduğumuz gibi her konuda hassasiyet gösterdiler. Zamanında geldiler ve çok hassas olduğum için her eşyamı özenle sökümünü yaptılar, sardılar, paketlediler ve yüklemesini yaptılar. Dedikleri günde zamanda taşınacağım adrese getirdiler. İnsanlık ve profesyonellikleri çok iyi ve her türlü konuda yardımcı oldular.

İki seçenek arasında kaldıysanız ilk seçeneğiniz İstanbul Ankara Ev Eşyası Taşıma için Öz-Şahin Nakliyat firması olsun. Çok gözümde büyüttüm fakat güvenleri ve işçilikleri sayesinde mutlu olduk. Öz-Şahin Ankara'dan İstanbul şehirler arası evden eve nakliyede sizlere yeterli olacaktır. Bizler çalıştık memnun kaldık Herkese de ANKARA EVDEN EVE NAKLİYE FİRMASI'nı Tavsiye Ederiz.
Alıntı
#2 Mahsun Narman K. 30-04-2021 12:12
⭐⭐⭐⭐⭐
Öz-Şahin Nakliyat çalışanlarına ve arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Hızlı bir şekilde eşyalar paketlenip yüklendi. Hızlı bir şekilde teslim edildi ve yerleştirildi.

Kesinlikle tavsiye ederim, paketlemeleri, diyalogları ve zamanlaması gayet yerinde. İşinin ehli bir firma buradan teşekkür etmek isterim.
Alıntı
#1 Selahattin D. 17-04-2021 21:16
⭐⭐⭐⭐⭐
Ankara Öz-Şahin Nakliyat ile konuşmuş olduğumuz gibi her konuda hassasiyet gösterdiler. Zamanında geldiler ve çok hassas olduğum için her eşyamı özenle paketlediler ve yüklediler.

Dedikleri günde saatte taşınacağım yere getirdiler. İnsanlık olarak çok iyi davrandılar ve her türlü konuda yardımcı oldular.

İki seçenek arasında kaldıysanız ilk seçeneğiniz Ankara Öz-Şahin Nakliyat firması olsun. Çok gözümde büyüttüm lakin güvenleri ve işçilikleri sayesinde mutlu oldum. Öz-Şahin hem Ankara şehir içi hem-de Ankara'dan şehirler arası evden eve nakliyede sizlere yeter.
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

"YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ"

 • Hulusi A. 28.10.2021 10:14
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Öz-Şahin Nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Ankara içinde, evden eve nakliyat işlerimizi gerçekleştirdiler. İnanılmaz pratik, hızlı ...

  Devamını oku...

   
 • Özdemir baris 21.06.2021 21:08
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Öncelikle çok güleryüzlü ve anlayişli bir ekiple gelip tasima islemini başarı ile gerçekleştirdikleri için hepsini ayrı ayrı teşekkür ederim eşyam ...

  Devamını oku...

   
 • Neriman Z. 30.04.2021 12:24
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Öncelikle Ankara Öz-Şahin Nakliyat'a çok teşekkür ederiz. Ankara İstanbul Arası Evden Eve Nakliye işimizle ilgili konuşmuş olduğumuz gibi her ...

  Devamını oku...

   
 • Mahsun Narman K. 30.04.2021 12:12
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Öz-Şahin Nakliyat çalışanlarına ve arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Hızlı bir şekilde eşyalar paketlenip yüklendi. Hızlı bir ...

  Devamını oku...

   
 • Selahattin D. 17.04.2021 21:16
  ⭐⭐⭐⭐⭐ Ankara Öz-Şahin Nakliyat ile konuşmuş olduğumuz gibi her konuda hassasiyet gösterdiler. Zamanında geldiler ve çok hassas olduğum için her eşyamı ...

  Devamını oku...

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat (Şehirler Arası Eşya Taşıma, Ofis Büro Taşımacılığı, Sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Parça Eşya Nakliye, Ev Eşyası Nakliyeciliği)

ANKARA İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

Ankara İzmir Evden Eve Nakliyat (Şehirler Arası Eşya Taşıma, Ofis Büro Taşımacılığı, Sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Parça Eşya Nakliye, Ev Eşyası Nakliyeciliği)

ANKARA İZMİR EVDEN EVE NAKLİYE

Ankara Bursa Evden Eve Nakliyat (Şehirler Arası Eşya Taşıma, Ofis Büro Taşımacılığı, Sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Parça Eşya Nakliye, Ev Eşyası Nakliyeciliği)

ANKARA BURSA EVDEN EVE NAKLİYE

Ankara Antalya Evden Eve Nakliyat (Şehirler Arası Eşya Taşıma, Ofis Büro Taşımacılığı, Sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat, Parça Eşya Nakliye, Ev Eşyası Nakliyeciliği)

ANKARA ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYE